Twój inteligentny dom.

Pozwól się wyręczyć.

Nasza wizja inteligentnego domu.

Inteligentny dom to już nie luksus dla wybranych, a technologia, którą staramy się zaoferować wszystkim naszym klientom. Taki budynek przede wszystkim potrafi dostosować się do potrzeb mieszkańców oraz zapewnia im komfort i bezpieczeństwo.

Z naszymi klientami staramy się współpracować już na etapie projektowym, gdzie odpowiednio zaplanowane instalacje pozawalają obniżyć ich koszt oraz ułatwiają wzajemną integrację.

Współpracujemy z najlepszymi!

Nowoczesny dom musi być również niezawodny.
Chcąc zapewnić Państwu jak najwyższą jakość usług, współpracujemy jedynie z renomowanymi firmami. Nie inaczej jest w przypadku automatyki domowej, której powierzamy sterowanie całym domem. 

Z tego powodu miło jest nam poinformować Państwa, że jesteśmy oficjalnie Silver Partnerem marki Loxone, która dostarcza nowoczesne rozwiązania już od ponad dziesięciu lat.

Czym jest inteligentny dom?

Wygoda

Ze względu na szeroką funkcjonalność naszych systemów jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania ułatwiające codzienne czynności korzystając z wcześniej omawianych instalacji:

  • Sterowanie oświetleniem na podstawie ruchu z czujników obecności
  • Monitorowanie aktualnej temperatury online
  • Zdalne uruchamianie urządzeń codziennego użytku lub na podstawie harmonogramu
  • Powiadomienia o stanie domu bądź trwających czynnościach

Funkcjonalność

Dzięki funkcjonalności instalowanych urządzeń jesteśmy w stanie uprościć instalacje oraz ją maksymalnie zautomatyzować. Ponadto większość komponentów jest wielofunkcyjnych więc możemy zminimalizować koszty inwestycyjne (np. włącznik światła sterujący pięcioma strefami ze zintegrowanym czujnikiem temperatury oraz wilgotności).

Możemy jeszcze bardziej docenić ekonomie związaną z jej użytkowaniem.

Ekonomia

Podstawą naszej filozofii jest oszczędny i ekologiczny dom. Zapewnia efektywną pracę urządzeń, dba o niskie zużycie energii oraz wykorzystuje zasoby naturalne (takie jak światło słoneczne). Dzięki temu możemy cieszyć się niższymi rachunkami i mniejszą eksploatacją urządzeń jednocześnie dbając o środowisko.

Co to oznacza w praktyce?

Na przykład sterując roletami w sposób zoptymalizowany, jesteśmy w stanie ogrzać pomieszczenia korzystając z naturalnego światła słonecznego. Gdy słońce zajdzie, rolety automatycznie się zasłonią, aby nie ochładzać pokoju.

Wykorzystanie energii ze słońca nie może być już prostsze!

Nasze realizacje